Spółka Limited w UK

Z założeniem firmy Limited w Wielkiej Brytanii nie jest trudne, ale najważniejsze jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Problem w tym żeby przygotować dokumenty to trzeba wiedzieć, jakie.

Kto nam pomoże w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do rejestracji spółki Limited? Na pewno polski księgowy w Londynie już czeka żeby nam pomóc. Wystarczy się do niego zgłosić, a będzie wiedział jak nam pomóc. Jeśli decydujemy się na taką współprace to postępujemy właściwie, bo wtedy niczym my nie musimy się zajmować. My po prostu tam jesteśmy i wykonujemy polecenia księgowego, który wie, co ma się znaleźć u urzędników żeby nasza firma LTD była założona w prawidłowy sposób.

Potrzebne dokumenty

Potrzebne są dokumenty założycielskie spółki LTD. Konieczne jest statut, czyli umowa LTD. Bardzo szybko trzeba zrobić nominacje dyrektora oraz sekretarza, bo to dwie bardzo ważne osoby w firmie. Konieczne będzie również dostarczenie dokumentów, z których będzie wynikało ile firma ma udziałowców oraz jaki każdy z nich wniósł kapitał. Jeśli czegoś nie mamy albo czegoś jeszcze nie wykonaliśmy to wszystkiego dowiemy się właśnie od księgowego, który tym zadaniem będzie się zajmował. Do spółki Limited będzie przydzielony ktoś, kto ma ogromne doświadczenie, bo wtedy nie popełni taka osoba żadnych błędów. Urzędnicy nie będą mieli się, do czego przyczepić i wszyscy będziemy bardzo zadowoleni. Spółka LTD to najczęściej wybierana forma prowadzenia własnej firmy. Dlaczego? Ponieważ w razie jakichkolwiek problemów z klientami i wypłacalnością nie odpowiada się całym majątkiem za stary tylko tym kapitałem, jaki został wniesiony. Najlepiej będzie wybrać się do firmy w Londynie, która czeka nas na i jest w stanie nam pomóc. Szczegółowe informacje o takiej firmie możemy znaleźć na stronie polski księgowy w UK. Dobrze, że znają się na spółkach LTD i my możemy tę ich wiedzę wykorzystać. Na pewno na tym zyskamy, dlatego spieszmy się z umawianiem na spotkanie. Wtedy wszystkiego, co najważniejsze się dowiemy.