Prowadzenie firmy w UK

Jeśli ktoś zastanawiał się jak można tanio prowadzić firmę i nie martwić się ogromnymi opłatami za ubezpieczenie zdrowotne to może przenieść się do Londynu. Tutaj wszystko jest tańsze, mimo że brytyjska waluta jest pięciokrotnie więcej warta od naszej.

To pokazuje, że można dać ludziom pełną swobodę i można działać tak jak się chce. Prowadzenie zwykłej działalności jednoosobowej jest bardzo proste. Wygląda to tak, że musimy po trzech miesiącach od dnia rozpoczęcia sprzedaży czy prowadzenia usług zgłosić naszą firmę do urzędów. Mamy na to trzy miesiące, a w tym czasie nic nie płacimy i sprawdzamy czy to jest coś dla nas czy jednak trzeba będzie poszukać innego zajęcia. Może nam się uda może nie, nie dowiemy się tego, jeśli nie zaryzykujemy. Po tym czasie trzeba będzie zgłosić swoją firmę do urzędu. Można zadzwonić, można wysłać maila. W kilka minut wszystko będzie załatwione. Nieco bardziej wszystko się komplikuje, jeśli nasza firma ma odprowadzać podatek VAT. Wtedy takiego podatnika również trzeba będzie zgłaszać do urzędu skarbowego. Jest o wiele więcej pracy do wykonania i trzeba znać dobrze język angielski.

Kto nam pomoże?

Jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest szybkie zgłoszenie się do profesjonalnej firmy, która zna się na księgowości. Oni wiedzą jak nam pomóc o zrobią to bardzo chętnie. Wybieramy tylko takiego księgowego w Londynie, który ma doświadczenie. To ma ogromne znaczenie, bo inaczej nie wiemy czy te wszystkie dokumenty zostały w prawidłowy sposób wypełnione. Dowiemy się o tym, kiedy przyjdzie nam zapłacić karę, a księgowego już dawno nie będzie. Nie można sobie na takie rozwiązanie pozwolić bez względu na to czy prowadzimy małą czy dużą firmę.

Wchodząc na stronę Capital Business Links – księgowy Londyn znajdziemy polską firmę księgową, która zatrudnia tylko najlepszych specjalistów. Od razu trafiamy do osób, które są w stanie nam bardzo szybko pomóc. Dla nas oznacza to tylko same korzyści, dlatego warto byłoby taką okazję wykorzystać. Trzeba jak najszybciej się z nimi skontaktować.