Nurkowanie w Kamieniołomie Piechcin

Nie trzeba daleko jechać poza granice kraju żeby nurkować w kamieniołomie. Trzy godziny samochodem do Warszawy znajduje się jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania w całej Polsce.

Tam trzeba być żeby można było to sprawdzić. przejrzystość wody dochodzi tutaj do piętnastu metrów, a pod wodą znajduje się wiele atrakcji. Można jechać na zorganizowany wypad gdzie będziemy mogli zejść pod wodę nawet trzy razy na dzień.

To dobre rozwiązanie, bo jednodniowa wycieczka oznacza, że wieczorem jesteśmy ponownie w domu. wycieczka zaczyna się rano w sobotę i po kilku godzinach jestem syna miejscu. Koszty paliwa są niskie, ponieważ do każdego samochodu dobieramy komplet osób i można się wtedy w indywidualny sposób rozliczać. Im taniej wyjdzie taka podróż tym lepiej, dlatego zawsze trzeba o to zadbać.

Co zawiera cena wyjazdu?

W cenie mamy wliczony wstęp na teren bazy nurkowej oraz korzystanie z zalewu. Mamy również wjazd samochodu na teren bazy i ładowanie butli powietrzem. Oczywiście w cenie mamy również opiekę kadr Bestdivers, bez którego nie byłoby to bezpieczne, a nam właśnie na bezpieczeństwie zależy. Do ceny należy doliczyć wypożyczenie brakującego sprzętu oraz dojazd. Jeśli chodzi o jedzenie to warto zadbać o nie we własnym zakresie, a wtedy nie będziemy tracić na miejscu czasu na jeżdżenie i szukanie sklepów. W tym czasie będzie można zejść pod wodę i delektować się tym, co tam znajdziemy.

To miejsce przyciąga ludzi z całej Polski, dlatego warto byłoby tam pojechać już dzisiaj. Schodzenie pod wodę w takim miejscu to niesamowite przeżycie, dlatego im szybciej tam pojedziemy tym lepiej dla nas. przy okazji bycia tam można zaliczyć różne kursy, ale tego wszystkiego trzeba się dowiadywać. Na pewno Nurkowanie kamieniołom Piechcin da nam wiele radości, dlatego tam trzeba się pojawić tak szybko jak to tylko jest możliwe. To, co znajduje się pod wodą będzie dla nas miłym zaskoczeniem, dlatego im szybciej umówimy się na taką wyprawę tym lepiej dla nas, bo o wszystkim się sami przekonamy.