Mały domek na Gubałówce do wynajęcia

Jeśli chcemy spędzić nawet krótki czas w Zakopanem to nie pozostaje nam nic innego jak zrobić sobie rezerwacje miejsca noclegowego. Pamiętajmy o tym, że w Zakopanem zawsze coś się dzieje jak nie sylwester na powietrzu to skoki narciarskie.

Takie imprezy przyciągają bardzo dużo turystów z całego świata, dlatego warto będzie tam być. Oznacza to również szybko znikające miejsca noclegowe. Naszym zadaniem będzie w porę zainteresować się tym tematem. Jeśli jesteśmy pewni, że jedziemy powiedzmy w styczniu to trzeba będzie nawet kilka miesięcy wcześniej robić rezerwacje. Lokalizacje do wyboru mamy bardzo różne. Może to być coś w centrum miasta, ale może to być coś urokliwego w cichej okolicy. Rozwiązań do wyboru mamy bardzo dużo, co oznacza, że każdy dla siebie znajdzie miejsce, w którym będzie czuł się bardzo dobrze. Wystarczy tylko szukać i uważnie przyglądać się ofertą, a wtedy to, co ciekawe nam nie umknie.

Uroczy domek w Zakopanem

Miejscem, które podoba się każdemu jest Szałas Pod Gubałówką. Ten mały domek jest niesamowity. Ma dwadzieścia pięć metrów powierzchni, ale na spokojnie może tam przebywać nawet kilka osób. Dla dwóch par będzie to rozwiązanie bardzo dobre i bardzo praktyczne. Jedna z sypialni znajduje się na antresoli, ale to nie wszystko. Z jej okna mamy niesamowity widok na góry. Jeśli rezerwujemy dla naszych znajomych i dla nas ten piękny domek to zastrzeżmy sobie, że ta sypialnia jest nasza. Mamy oczywiście kuchnie, salon, a cały domek ma zastosowane ogrzewanie podłogowe. To wszystko mamy dostępne w bardzo niskiej cenie, dlatego wiele osób na ten domek się decyduje. Musimy się spieszyć żeby być przed nimi. Na stronie internetowej domek Zakopane – z widokiem na góry możemy znaleźć dokładnie opisany szałas wraz ze zdjęciami. Na pewno będzie warto to wszystko sprawdzić już na miejscu w Zakopanem. Szałas na żywo wygląda jeszcze ładniej, a tym bardziej, jeśli do Zakopanego zawita zima. Właśnie wtedy będzie można na dobre poczuć ten górski, zakopiański i wyjątkowy klimat.